Наші перспективи (продовження)…

Як і обіцяли, продовження огляду приладів, що плануються до реєстрації уже в цьому році. Ми розширюємо не тільки лінійку гематологічних аналізаторів, а й лінійку сечових аналізаторів, приладів для імуноферментного аналізу, та додаємо портативні прилади.

Так ряд сечових аналізаторів продовжують  сечові аналізатори LabAnalyt 500 В/С з функцією безперервної подачі сечових смужок. Здатні  виконувати до 500 тестів на годину. Відрізняються зручним  інтерфейсом та дизайном. Прості в роботі та обслуговуванні. Обладнані вбудованим мікрокомп’ютером з потужним процесором, що дозволяє швидко обробляти велику кількість результатів досліджень. Оснащені платформою, що знімається, для полегшення очищення приладу. Мають великий об’єм пам’яті  – до 10 тисяч результатів аналізів.  Можуть комплектуватися мембранною клавіатурою LabAnalyt 500 С або сенсорним екраном LabAnalyt 500 В.

Щоб повністю закрити лінійку обладнання для імуно-ферметного аналізу, пропонуємо  до вашої уваги Термошейкер DLab HC 110 PRO .   Це зручний у використанні та обслуговуванні прилад, адаптований для 96-лункових  планшетів та має можливість зміни адаптера. Має точний контроль температури нагріву та охолодження, нагрів здійснюється дуже швидко,  блок оснащений спеціальною кришкою для збереження тепла.

Гемоглобінометр LabAnalyt 12  – компактний прилад для швидкого визначення гемоглобіну та гематокриту. Час дослідження  – до 10 секунд. Прилад має просте керування в три кроки. Є можливість контролю гемоглобіну. Підходить для роботи не тільки в лабораторіях, а й для сімейних лікарів, лікарів швидкої допомоги, з можливістю аналізу біля ліжка хворого. Працює на реагентних тест-смужках, які ви зможете теж придбати у нас.

І це ще не все. На черзі обладнання для ветеринарної медицині. Про новинки лабораторного обладнання для ветеринарії читайте згодом.