Наші перспективи

Наша компанія на медичному ринку України вже 24 роки.  За цей час з’являлося та зникало чимало компаній такого профілю. І хтось може сказати, що це заслужений вік, і можна «почити на лаврах». Але це не про нас. Зараз наша лабораторія є однією з компаній, в галузі лабораторного постачання, що найбільш динамічно розвиваються.

Зараз ми активно розвиваємо напрямок постачання медичного лабораторного обладнання і постійно розширюємо лінійку аналізаторів.  В перспективі  у нас два гематологічних аналізатори з диференціацією лейкоцитів за 5 субпопуляціями, сечові аналізатори  з функцією безперервної подачі сечових смужок, гемоглобінометр та термошейкер для імуно-ферментного аналізу.  Сьогодні – докладніше про нові прилади для гематології.

Гематологічний аналізатор LabAnalyt 5160 5-diff  – компактний та функціональний гематологічний аналізатор з розширеною кількістю параметрів. Цей прилад має ряд переваг, що робить його незамінним в лабораторіях медичних закладів любого рівня. Однією з переваг є те, що при досить невеликих  розмірах, завдяки яким йому знайдеться місце навіть у маленькій лабораторії, прилад потужний, виконує  60 тестів за годину. Аналізатор, окрім стандартного набору для гематологічного аналізатора 5-diff (28 параметрів та 6 графіків), визначає абсолютний та відносний вміст атипових лімфоцитів, великих незрілих клітин та еритроцитів з ядрами. Має великий обсяг пам’яті, зручне, зрозуміле меню та сенсорний екран. І останнє, але не менш важливе, доступний за ціною для вітчизняного споживача.

Гематологічний аналізатор LabAnalyt 5380 5-diff  – аналізатор, який диференціює лейкоцити за 5 субпопуляціями. Потужний прилад, на 60 тестів за годину, здатний полегшити роботу великої лабораторії. Оснащений автоподатчиком з автоперемішувачем на 50 пробірок та сканером штрих-кодів, що пришвидшує проведення досліджень та зменшує людський фактор.  Автоматична чи ручна подача на вибір користувача.  Працює з відкритими та закритими пробірками. Для дослідження необхідний невеликий об’єм крові, всього 20 мкл, на відміну від інших потужних приладів.  Виконує дослідження не тільки по стандартному  набору параметрів  для 5-diff гематологічного аналізатора (28 параметрів та 6 графіків), а ще й  визначає абсолютний та відносний вміст атипових лімфоцитів, великих незрілих клітин та еритроцитів з ядрами. Такий аналізатор стане незамінним помічником для лабораторій медичних закладів II та III рівнів.

І це ще не все.  Про інші новинки лабораторного обладнання  читайте згодом.