КРЕАТИНІН-TR СпЛ

Пропонуємо до вашої уваги нашу новинку – діагностичний набір реагентів для визначення кількості креатиніну в сироватці, плазмі крові, сечі  КРЕАТИНІН-TR СпЛ.

В основі методу – двостадійна реакція з низкою ферментів і кінцевим продуктом пероксидом водню. В порівнянні з методом Яффе,цей метод має ще й покращені аналітичні характеристики:

  1. Лінійність вимірювального діапазону: до 180 mg/l (мг/л) або 1590 μmol/l (мкмоль/л).
  2. Чутливість не менш 10 mg/l (мг/л).
  3. Коефіцієнт варіації результатів визначень – не більш 3 %.

Визначення концентрацій креатиніну в біологічних рідинах набуває дедалі більшої актуальності як клінічний тест. Цей аналіт використовується для оцінки ниркової недостатності та дисфункції м’язів.

Традиційним методом аналізу креатиніну є колориметричний метод на основі реакції Яффе. Реакція Яффе є низькоспецифічною у разі проведення аналізу в біологічних рідинах, оскільки пікринова кислота взаємодіє з більш ніж 20% некреатинінових хромогенів (протеїнами, глюкозою, ацетоном, білірубіном, цефалоспоринами, ацетооцтовою та піровіноградною кислотами тощо) з утворенням сполук, які поглинають у тій самій ділянці, що й пікрат креатиніну. Це спричинило пошук численних модифікацій, спрямованих на підвищення специфічності методу Яффе.

На сьогодні розроблено ряд ензиматичних методів визначення  креатиніну, які є більш специфічними та безпечними порівняно з реакцією Яффе.

Відсутність використання агресивних реагентів (зокрема вибухонебезпечної пікринової кислоти) підвищить безпечність методів та подовжить термін роботи ваших приладів.

Саме така методика в основі набору Креатинін TR, який ми пропонуємо.

Щоб зробити замовлення або отримати прайс, заповніть заявку https://forms.gle/AhfVUuLGn8yNqo6z7 або зателефонуйте:

  • +38 (066) 344 41 07; +38 (098) 210 18 51;
  • +38 (067) 570 27 21 – Тетяна Володимирівна;
  • +38 (067) 570 27 34 – Тетяна Михайлівна.

Разом ми сила! Тримаємось! Слава Україні!