Лабораторія Гранум  – це багаторічний досвід  комплексного оснащення лабораторій.

Основним завданням фірма вважає задоволення потреб вітчизняної охорони здоров’я високоякісними та доступними діагностичними системами  та лабораторним обладнанням.

Лабораторія Гранум пропонує всю номенклатуру продукції, власного виробництва та інших виробників,  необхідну для успішної роботи лабораторії:

  • діагностичні системи для клінічної біохімії, імунології, для оцінки системи гемостазу;
  • лабораторне обладнання;
  • поживні середовища;
  • лабораторний посуд та аксесуари.

Серед наших клієнтів: медичні установи, центри, лікарні, наукові інститути, підприємства харчової, хімічної, фармацевтичної і медичної галузей промисловості.

На нашій фірмі працюють висококласні фахівці: кандидати медичних і біологічних наук, лікарі-лаборанти вищої категорії з імунології, біохімії, мікробіології.

Ми постачаємо діагностичні тест-системи, лабораторне обладнання, а ще забезпечуємо інформаційну, методичну та сервісну підтримку, а також проводимо індивідуальну роботу з кожним замовником щодо раціонального вирішення його завдань. Наші фахівці з оснащення лабораторій приладами та обладнанням допоможуть швидко і якісно вирішити будь-яку Вашу проблему: підібрати необхідне обладнання, проконсультувати з питань індивідуального оснащення Вашої лабораторії, організації сучасного аналітичного контролю, розповісти про асортимент обладнання  та  основні характеристики того чи іншого приладу, новинки ринку.

Постачання обладнання супроводжуються повним комплексом послуг, що включає не тільки гарантійні зобов’язання і пуско-налагоджувальні роботи, а й оперативне сервісне обслуговування, навчання персоналу, його перепідготовку .

Ми прагнемо оцінити потреби лабораторій з різних точок зору і знайти рішення, яке дозволить запропонувати Вам оптимальний асортимент. Це означає, що працюючи з нами у Вас є можливість укомплектувати свою лабораторію не тільки якісними тест-системами, але і підібрати необхідні витратні матеріали та лабораторні аксесуари.

За такий  тривалий  період сумлінної праці  Лабораторія Гранум завоювала довіру та повагу своїх клієнтів.

Географія нашої діяльності охоплює всі регіони України.