ОНОВЛЕНІ МОНОКЛОНАЛЬНІ РЕАГЕНТИ для визначення груп крові людини!

Шановні колеги! Звертаємо вашу увагу, що у продажу з 10.08.2022 року моноклональні реагенти для визначення груп крові за системою АВ0  та за системою Rhesus з новим кольоровим маркуванням.   

Виробництвом моноклональний реагентів наша компанія займається з 2020 року. За цей період багато вже клініко-діагностичних лабораторій перешли на наші реагенти, і з задоволенням працюють. Це стало можливим завдяки високій якості наборів, якісному та швидкому обслуговуванню кліентів, вмілому маркетингу.

Зараз ми , як і вся наша країна, залишаємо в минулому радянські стандарти і спрямовуємо свій вектор роботи в більш прогресивному європейському напрямку і приєднуємось до наших європейських колег. Це стосується і моноклональних реагентів. Всі ви знаєте, що наявна практика кольорового маркування була введена ще за радянськіх часів: Моноклональний реагент анти-А – червоний, Моноклональний реагент анти-В – синій, Моноклональний реагент анти-АВ та Моноклональний реагент анти – прозорі без барвника. Так звикли працювати, бо працюють давно.

Але навіть в наказі МОЗ України, Інструкція від 05.07.1999 №164, поточна редакція, де йде мова про форму випуску моноклональних антитіл, кольорове маркування не вказано: « Моноклональні реагенти анти_А, анти-В, та анти АВ випускаються у флаконах або ампулах по 20, 50, 100, і 200 доз (1 доза = 0,1 мл), в яких , крім реагенту, знаходиться також консервант (0,1 % натрію азід) і відповідний барвник».  Який саме колір повинен мати барвник – не зазначено. З цього виходить, що кольорове маркування можна використовувати будь-яке, на вибір виробника.

         Багато хто, навіть з наших українських спеціалістів, вже давно керуються рекомендаціями Міжнародної асоціації трасфузіологів. І наша компанія змінює вектор направлення і нова  партія моноклональних реагентів вже з іншим європейським маркуванням:

Моноклональний реагент анти-А – блакитний,

Моноклональний реагент анти-В – жовтий,  

Моноклональний реагент анти-АВ та Моноклональний реагент анти-Д – прозорі без барвника.

За всі ці роки роботи, ми своєю відданою працею, професіоналізмом, уважним ставленням до кожного клієнта,  заслужили високу довіру наших кліентів. сподіваємось, що і в цьому питання з моноклональними реагентами ви нас підтримаєте.

Давайте будемо всі разом прямувати в прогресивному напрямку, а все застаріле залишимо в минулому!