Переходимо на електронний документообіг!

Шановні клієнти! ??
Наша компанія поступово переходить на електронний документообіг. Такий перехід є можливим згідно чинного законодавства України!
Ми отримали офіційну відповідь від МОЗ України на наш запит, щодо інструкцій для діагностичних тест-систем для клінічної біохімії СпайнЛаб на електронних носіях:

❗️«Інструкції із застосування можуть бути надані користувачеві як в паперовому, так і в недрукованому форматі, наприклад, електронному. Вони можуть поставлятися різними способами або з самим виробом або окремо від нього. Прикладами інших способів є інформація, що відображається на екрані, включеному в сам виріб, інформацію, завантажену з веб-сайту виробника за допомогою Інтернет та машиночитаних джерел. Вибрані способи повинні забезпечувати доступ населення до них. Якщо інструкції із застосування надаються на носіях, крім паперових, виробник повинен забезпечити користувачеві інформацію про те, як:
переглянути інструкцію із застосування;
отримати доступ до правильної версії інструкцій із застосування;
і отримати паперовий варіант інструкції із застосування.»❗️

Нагадуємо, що QR-код, який містить посилання на інструкцію до набору на сторінці нашого сайту буде нанесений на етикетки.
В перехідний період ми ще будемо вкладати інструкції в коробку з тест-системою, та плануємо за 2 місяці повністю відмовитися від паперового варіанту.
Скануйте та користуйтесь!
Збережемо планету разом! ?