Розставимо всі крапки над “і”!

Шановні колеги! ??
Наш допис про зміну кольору моноклональних реагентів для визначення груп крові, викликав неабиякий резонанс! Хочемо пояснити та розставити всі крапки над «і»!❗️
▶️По-перше, раніше для виготовлення моноклональних реагентів для визначення груп крові та резусу, ВСІ українські виробники використовували сировину російського походження, яка мала кольорове маркування червоне, синє, згідно наказів виданих ще за часів радянського союзу.
▶️По-друге, сировина, яка промаркована так: анти-А – блакитний, анти-В – жовтий, анти-АВ та анти-Д – прозорі без барвника – точно має європейське походження!
▶️І по-третє, якщо ваша лабораторія чи лікарня закупляє в подальшому реактиви промарковані червоним та синім кольором (мова йде тільки про моноклональні реагенти), знайте, що ВИ спонсуєте терористичну державу, що ВИ спонсуєте російську аґресію, що ВИ спонсуєту війну в країні, де живете та працюєте!
Ми нікого не змушуємо працювати нашими реактивах, цей вибір робить клініко-діагностична лабораторія та лікарі-лаборанти!
Але, сподіваємось, що позицію нашої компанії ви почули!
Дякуємо за увагу!??