Ви знаєте хто такі хамелеони?

Ви знаєте хто такі хамелеони? Мабуть, знають всі, що це за тварини, і до яких людей, чи в нашому випадку компанії, можна застосувати цей термін – «хамелеон».

Про одного «хамелеона» в лабораторному бізнесі і піде мова! А саме ПП «Групотест» –  знайомтесь.

Минулого року ПП «Групотест» ширили по всьому Інтернету, що «Ерітротест-Цоліклони» (виробництва ТОВ «Гематолог» Росія) надходять в Україну контрабандним шляхом,  продукція не задовольняє ряд вимог:
– аналітичні паспорта, упаковка та маркування представленні на російській мові;
–  ТОВ Гематолог, Росія , Москва не проходять регулярний митний контроль України;
– не дотримання умов температурного режиму транспортування .

Нижче скріншот статті з офіційного сайту ПП «Групотест», що підтверджує цей факт. Звичайно зараз на сайті цієї інформації вже немає – видалили. Чому?

Просто змінилась думка у ПП «Групотест». Бо наразі  «Групотест» підтримує продаж російських Цоліклонів на території нашої держави, бо  має дуже великий фінансовий інтерес.  Здається, якщо не спроможний вразити якістю своєї продукції, то в хід ідуть будь-які методи. Почали постачати та приймати участь в публічних закупівлях з російськими реагентами «ЭРИТРОТЕСТ™-ЦОЛИКЛОН Анти-D (IgG)», хоча є аналог українського виробника. Докази ви можете знайти на сайті публічних закупівель Prozorro – в вільному доступі.

Ще одним проявом «хамелеона» є несподівана дружба ПП Групотест з ПП Єврореагент. Після довгих років ворожнечі та наклепів один на одного , підприємства почали співпрацю. Вся ця «уявна дружба» скидається на фінансовий зговір проти інших виробників.

Нажаль, деякі компанії мають свої правила гри. Напевне, їхня мета не підвищувати якість свого продукту, а будь-якими методами знищувати гідного конкурента, аби в наших лікарів-лаборантів не було вибору.

Віримо в силу Facebook та Інтернету. Просимо з розумінням  віднестись до цієї ситуації!

Звичайно,  вирішувати з ким працювати вам!

 Дякуємо за увагу!